KORUMA VE GÜVENLİK

HİZMETLERİ

Yerleşim Merkezleri, Toplu Konutlar, Siteler ya da Apartmanların Güvenliği

İnsanların beraber yaşadıkları topluca ikamet ettikleri, beraber yaşadıkları toplu yaşam alanlarında güvenliği sağlamak bizim uzmanlık alanımız. Şüphemiz yok zira bunu ispatlamamıza rağmen yetinmiyor geliştirmek ve iyileştirmek için hala var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Sizin için en önemli şeyin ailenizin ve sevdiklerinizin güvenliği olduğunu biliyoruz.

Eğitim Tesisleri ve Okulların Güvenliği

 

Okullarda eğitimin güvenli bir ortamda verilebilmesi için dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı tüm güvenlik önlemleri alınmalı; örneğin servis araçları ve ziyaretçilerin giriş – çıkış kontrolü etkinlikle sağlanmalı ve okulun sadece eğitim günlerinde değil 7 gün 24 saat etkin bir güvenlik sistemi oluşturulmalıdır.

 

KOBRA GÜVENLİK çocuklarımızın güvenliğini sağlarken Güvenlik Personelinin güvenlik ve görev eğitimleri ile yetinmez. Personelimizin öğrencilerle olan/olacak iletişimlerini kuvvetlendirecek eğitimlere önem verir, gerekirse profesyonel destek alırız. Öğretmenlerimizin acil durumlar  için verdikleri eğitimi destekler gerekirse biz üstleniriz. Eylem planlarınızı oluşturur ve periyodik tatbikatlar planlarız. Hedefimiz can ve mal kaybını en aza indirmek değil hiç olmamasını sağlamaya çalışmaktır.

Siz güvenliğinizi düşünerek zaman harcamayın;

bırakın güvenliğinizi biz sağlayalım.

 

Alışveriş Merkezleri’nin Güvenliği

 

Siz nerede olursanız olun bizim için önemli olan sizlerin güvenliğini sağlamak. Yapı farklı, çevre farklı, sistem farklı hatta insanlar farklı olabilir ama bu farklılıklar bizlerin görev anlayışımızı etkilemez. Biz inceleriz, uyum sağlarız ve uygularız. Sahip olduğumuz görev bilinci ile oluşturduğumuz standartlar doğrultusunda sadece detaylara odaklanmamız yeter; detaylara odaklanır ve “En İyi Hizmet”i sunarız.

Banka ve Finans Merkezleri Güvenliği

 

Bir bankanın güvenliğini sağlamak sadece bankayı olası soygunlardan korumak değildir. Geniş açıdan ele alınması gereken bu sektörde, konusunda uzman kişilerce hazırlanmış”Güvenlik Risk Analiz Raporu” ilk adım, ancak çok önemli bir adımdır. Personel seçiminden elektronik güvenliğe kadar her adımı ayrı önem taşıyan bu görev zor süreçler barındırır. Ama biz zoru severiz!

Sağlık Kurumları ve Özel Hastanelerin Güvenliği

 

Sağlık kurumlarında etkin bir güvenliğin sağlanması birincil hedef olacaktır elbette Ancak hasta veya hasta yakınlarının memnuniyeti unutulmadan… Biz güvenliğinizi sağlayan personelimizin hasta ve hasta yakınlarının içinde bulundukları psikolojik durumu gözlemleyebilmelerini sağlayacak eğitimleri sürekli almaları gerektiğine inanırız.

 

Kullanılan tıbbi malzemelerin hayati önem taşıması ve ekonomik değerinin de yüksek olması güvenlik ihtiyacını bir kez daha gerekli kılmaktadır. Personel, doğal afet ve diğer acil durumlarda alınması gereken önlem ve uygulanması gereken eylem planları ile ilgili periyodik olarak eğitime alınmalıdır.

Fabrikalar ve Sanayi Tesislerinin Güvenliği

 

İç ve dış tehditlerin algılanmasıyla birlikte otomasyon ve fiziki teknolojik güvenlik önlemleriyle güçlendirilebilen tesislerin deneyimli personel ve güvenlik danışmanlığı ihtiyaçları giderek artmaktadır. Sistemin ve personelin periodlar dahilinde denenerek güvenlik açıkları güncel olarak tespit edilmeli tesis yapısı ve ihtiyaçları göz önüne alınarak sistem yenilemeleri gündeme alınmalıdır. Tehdidi caydırmak, geciktirmek ve saptamak amacıyla güvenlik düzeni en yüksek standartlara ulaştırılmalıdır.

Turistik Tesislerin Güvenliği

 

Turizm cenneti Türkiye’nin sahip olduğu turizm potansiyelinin keşfedilmesiyle dünya turizmindeki payımız son yıllarda giderek artmakta ve buna bağlı olarak uluslararası standartlara uyumlu, yeni düzenleme ve uygulamalar geliştirme gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Terörün başlıca hedeflerinden biri olan Turizm sektöründe güvenlik risk oranı yüksektir..

 

Sizin misafiriniz bizim misafirimizdir. Bizler yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerimizin güven ve huzur içinde bir tatil yapabilmeleri için tatil yapmayız!

Size özel çözümlerle her zaman yanınızdayız!

Kişi Koruma ( VIPSecurity)

 

Bizim için her zaman önemlisiniz ancak sosyal statünüz, konumunuz veya işiniz gereği önemli ve ön planda iseniz size yönelik tehditler de farklılık gösterecektir. Bizim görevimiz bir çelik yelek gibi size kalkan oluşturmak ancak görevimizi bu ağırlığı size hissettirmeden yapmaktır. Zaman sizin için değerli... Siz işinizle meşgul olurken biz sizin gözünüz, kulağınız oluruz.

 

Biz yanınızdayken siz sadece işinize odaklanır, güvenliğiniz için düşünmek ya da endişelenmek zorunda kalmazsınız. Biz yanınızdayken siz güvendesiniz! Her sektörde, her alanda, sizin istediğiniz her şekilde… Sizin güvende olma ihtiyacı hissettiğiniz her yerde...

© 2016 Tüm Hakları Saklıdır.

KOBRA GROUP (Genel Müdürlük)

 

Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad.

Kuzey Sok. No: 1/B Daire: 4

Yenibosna / İSTANBUL

 

Tel: 0 212 551 85 58

Faks: 0 212 551 17 01

info@kobra.com.tr